Ślepnąc od świateł – książka papierowa

Jakub Żulczyk

44,90 

Jakub Żulczyk w „Ślepnąc od świateł” tworzy wyjątkowy obraz współczesnej miejskiej rzeczywistości, gdzie podstawowe wartości mają swoją cenę, a życie nocą staje się nieodłącznym elementem egzystencji. Powieść ta, pełna dynamicznej akcji i głębokich refleksji, przyciąga czytelników swoją autentycznością i brutalną szczerością.

Wysyłka w 24 godziny
Darmowa dostawa od 100 zł
Płatność online, kartą i BLIK
Kup teraz i zapłać za 30 dni

Opis

Ślepnąc od świateł – Miejska odyseja według Jakuba Żulczyka

„Ślepnąc od świateł” to zagadkowa i dynamiczna opowieść, której akcja toczy się w miejskim labiryncie pełnym zaskakujących zwrotów i niespodziewanych splotów wydarzeń. Powieść skłania do refleksji nad współczesnym znaczeniem podstawowych wartości takich jak miłość, przyjaźń i wierność, a może raczej nad ich ceną w dzisiejszym świecie.

Pieniądze jako główny motyw w „Ślepnąć od świateł”

W powieści „Ślepnąc od świateł” Jakub Żulczyk ukazuje, że w życiu bohaterów chodzi przede wszystkim o pieniądze. Młody człowiek, który przyjechał z Olsztyna do Warszawy, prawie ukończył Akademię Sztuk Pięknych, ale by uniknąć powielania schematów egzystencjalnych swoich rówieśników, wybrał inną drogę. Jak sam mówi: „Zawsze lubiłem ważyć i liczyć.”

Życie nocą w Warszawie

Bohater „Ślepnąc od świateł” waży narkotyki i liczy pieniądze jako handlarz kokainy. Jego życie toczy się w nocy, kiedy to rozprowadza towar po mieście, brutalnie ściągając pieniądze od dłużników przy pomocy odpowiednich ludzi. Jego klienci, zamożni przedstawiciele elity finansowej i kulturalnej, żyją w przekonaniu, że „Kokaina i alkohol kochają cię najbardziej na świecie. Bezwarunkowo.” Dzięki temu zmieniają nocne miasto w panopticum ludzkich słabości i żądzy.

Współczesna rzeczywistość według Jakuba Żulczyka

Jakub Żulczyk w swojej powieści „Ślepnąc od świateł” pokazuje współczesną rzeczywistość, w której handlarz narkotyków jest równie niezbędny jak strażak czy lekarz. Bohater staje się nocnym dostawcą „paliwa” dla tych, którzy chcą lub muszą utrzymać się na powierzchni.

Szczegóły

Autor

Data wydania

2023

Seria

Ślepnąc od świateł

Wydawnictwo

ISBN

978-83-8289-242-0

Liczba stron

520

Okładka

twarda

O autorze

Jakub Żulczyk

Pisarz, scenarzysta, podcaster. Autor bestsellerów „Informacja zwrotna”, „Ślepnąc od świateł” i „Dawno temu w Warszawie”. Współzałożyciel i dyrektor kreatywny NEWHOMERS.

ACCOUNT
Ulubione
Logowanie
Załóż konto

Na adres e-mail zostanie wysłany odnośnik do ustawienia nowego hasła.

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Password Recovery

Zapomniane hasło? Proszę wprowadzić nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.

Ślepnąc od świateł - książka papierowa

44,90 
KOSZYK 0
Dodano do listy ulubionych! ZOBACZ ULUBIONE