Na jeden dzień przed uzależnieniem

W pierwszym odcinku po przerwie wracamy do czasu, kiedy jeszcze nie przyjmowaliśmy żadnych substancji psychoaktywnych, a już, zdaje się, byliśmy uzależnieni. Szukamy źródła naszej choroby i odkrywamy, że w dzieciństwie obydwaj byliśmy bat-manami. A czy nadal nimi jesteśmy? Sprawdźcie i dajcie znać, jakimi superbohaterami byliście/byłyście

Partnerem podcastu jest SOTi Natural – firma, która wie jak parzyć liście herbaty.

Oglądaj odcinek na YouTube

Słuchaj odcinka na Spotify

O prowadzących

jakub zulczyk profil

Jakub Żulczyk

Pisarz, scenarzysta, podcaster. Autor bestsellerów „Informacja zwrotna”, „Ślepnąc od świateł” i „Dawno temu w Warszawie”. Współzałożyciel i dyrektor kreatywny NEWHOMERS.
juliusz strachota profil

Juliusz Strachota

Przedsiębiorca, pisarz, podcaster. Autor nominowanej do Nike powieści „Turysta polski w ZSRR”. Ostatnio wydał powieść przygodową „Buddaland”. Współzałożyciel i prezes NEWHOMERS.

Zobacz inne treści

Marta Markiewicz o trzeźwym melanżu i nie tylko

Punktem wyjścia do rozmowy z Martą Markiewicz jest jej książka “Bez alko i dragów jestem nudna”. A debiut Marty…

Odcinek dla początkujących i zapominalskich

Wracamy na odwyk. Robimy odcinek dla początkujących i sami przypominamy sobie terapeutyczne podstawy. Terapia grupowa. Informacja zwrotna. Mit picia…

Może ci się podobać

ACCOUNT
Ulubione
Logowanie
Załóż konto

Na adres e-mail zostanie wysłany odnośnik do ustawienia nowego hasła.

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Password Recovery

Zapomniane hasło? Proszę wprowadzić nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.

KOSZYK 0
Dodano do listy ulubionych! ZOBACZ ULUBIONE