Dziękujemy!

Na podany adres został wysłany e-mail zawierający link do potwierdzenia zapisania się do newslettera.

Napisz do nas

  Imię i nazwisko:


  Email:


  Treść wiadomości:


  Dodaj plik

  Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj.

  Storytelling company

  Historia NEWHOMERS zaczyna się od pisania książek, scenariuszy i robienia podcastów. Jej punktem zwrotnym był podcast “Co ćpać po odwyku”, który zmienił życie wielu ludzi, choć w zasadzie był… reklamą platformy audio. Pisarze, scenarzyści, podcasterzy i specjaliści od marketingu połączyli siły i stworzyli firmę, która pozwala zarabiać na opowieściach bez reklamowania bezsensownych produktów.

  Juliusz Strachota

  CEO

  Pisarz, podcaster, przedsiębiorca. Autor nominowanej do Nike powieści „Turysta polski w ZSRR”. Napisał też “Relaks amerykański” o uzależnieniu od xanaxu, a ostatnio wydał powieść przygodową “Buddaland”. Współprowadził podcast „Co ćpać po odwyku”.

  Jakub Żulczyk

  co-founder

  Pisarz, scenarzysta, podcaster. Autor bestsellerów „Informacja zwrotna” oraz „Ślepnąc od świateł”. Autor scenariusza serialu “Warszawianka”. Współprowadził podcast „Co ćpać po odwyku”.

  Marcin Żukowski

  CFO

  Współzałożyciel Nieagencji. Konsultant firm, organizacji i administracji w obszarze strategii i komunikacji. Autor bestsellerowych książek z obszaru marketingu.

  Patrick The Pan kierownikiem muzycznym NEWHOMERS

  Ola Pakieła 

  PR MANAGERKA

  Polonistka, absolwentka Polskiej Szkoły Reportażu, której koordynatorką została w 2022 roku. Współautorka projektów dla młodzieży w instytucie Reportażu. Pisze na łamach Dużego Formatu, Newsweeka, Wysokich Obcasów i Vogue, w magazynie „Charaktery” ma własną rubrykę, w której recenzuje książki. Zadebiutowała książką „Oto ciało moje” wydaną w ArtRage. Jako PR managerka współpracowała z wydawnictwem Wielka Litera, ArtRage, Wydałem. Kocha nową, polską prozę, o której pisze i rolkuje na instagramie ola_czyta. Lubi sport, swoje koty i Mazury. W NEWHOMERS zajmuje się PR-em, social mediami oraz wspiera działania wydawnicze.

  Patrick The Pan kierownikiem muzycznym NEWHOMERS

  Piotr Madej

  kierownik muzyczny

  Kompozytor, producent, autor tekstów, piosenkarz, pianista i gitarzysta.  Od 2018 roku współpracuje z Dawidem Podsiadłą. Znany z solowego projektu Patrick The Pan.

  Monika Regulska

  co-founderKA

  Współzałożyciel Nieagencji. Specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu niestandardowych strategii reklamowych. Wpółprowadzący podcast Biznes Non-Fiction. Jedna z najbardziej doświadczonych agentek literackich i scenariuszowych w Polsce. Właścicielka agencji Syndykat Autorów. 

  Patrick The Pan kierownikiem muzycznym NEWHOMERS

  Bartosz Wilim

  co-foundeR

  Współzałożyciel Nieagencji. Specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu niestandardowych strategii reklamowych. Wpółprowadzący podcast Biznes Non-Fiction.

  Potrzebujesz opowieści dla siebie?

  Razem z najlepszymi autorami i markami opowiadamy porywające historie. Tworzymy podcasty, słuchowiska, książki i platformy storytellingowe. Zróbmy coś razem!