Posted in
Posted in

Śpiewak, Nowiński: ograniczenie sprzedaży alkoholu

Czy walka z alkoholem w przestrzeni publicznej może być dobrą zabawą? Dlaczego politycy boją się ograniczenia sprzedaży alkoholu? Czy Janusza Palikota można nazywać alkopatusem? Czy picie alko w ogóle może być odpowiedzialne? O tych i wielu innych sprawach gadamy z naszymi gośćmi, twórcami Fundacji Bezpieczna Polska Dla Wszystkich – Janem Śpiewakiem i Krzysztofem Nowińskim.

CONTINUE READING Śpiewak, Nowiński: ograniczenie sprzedaży alkoholu 111 min read
Posted in
Posted in

Pierwszy dzień nowego życia

Czy katastrofa uratowała nam życie? A może da się bez niej obejść? Jak wyglądały nasze pierwsze kroki po odwyku? Co było większym problem: lęk czy brak pieniędzy? Jak poradziliśmy sobie ze wstydem? Kiedy zobaczyliśmy pierwsze efekty terapii? W kolejnym odcinku wracamy do początku nowego życia.

CONTINUE READING Pierwszy dzień nowego życia 77 min read
Posted in
Posted in

Marta Markiewicz o trzeźwym melanżu i nie tylko

Punktem wyjścia do rozmowy z Martą Markiewicz jest jej książka “Bez alko i dragów jestem nudna”. A debiut Marty to kopalnia tematów związanych z trzeźwieniem i nie tylko. Gadamy o toksycznym wstydzie, ciele, nagości, czułych gestach, trzeźwym melanżu, nadmiernym skupieniu na sobie… no i o nudzie. 

CONTINUE READING Marta Markiewicz o trzeźwym melanżu i nie tylko 79 min read
Posted in
Posted in

Odcinek dla początkujących i zapominalskich

Wracamy na odwyk. Robimy odcinek dla początkujących i sami przypominamy sobie terapeutyczne podstawy. Terapia grupowa. Informacja zwrotna. Mit picia kontrolowanego. HALT. Głody. Nawroty. Nałogowe regulowanie uczuć. Naszym gościem jest nasz autor, Łukasz Tchórzewski, znany całemu światu jako Alkoholik z TikToka.

CONTINUE READING Odcinek dla początkujących i zapominalskich 1 min read
ACCOUNT
Ulubione
Logowanie
Załóż konto

Na adres e-mail zostanie wysłany odnośnik do ustawienia nowego hasła.

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Password Recovery

Zapomniane hasło? Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.

KOSZYK 0