Tworzymy marki wydawnicze

Imprint to specjalna marka lub linia wydawnicza naszego wydawnictwa, pod którą publikujemy określone kategorie książek. Każdy imprint skupia się na różnych gatunkach lub tematach, oferując czytelnikom wyjątkowe tytuły dostosowane do ich zainteresowań.

Imprint to rodzaj 'etykietki’ lub 'sub-marki’ naszego wydawnictwa, która wskazuje, że dana książka należy do specjalnej kategorii i jest skierowana do konkretnej grupy czytelników.

„Co ćpać po odwyku” jest wciąż jednym z najpopularniejszych podcastów w Polsce. Wiemy, że pomógł wielu osobom i sprawia nam to ogromną radość. Dwa lata dojrzewaliśmy do tego, żeby go reaktywować.

Wkrótce pierwsze tytuły serii PoWarszawsku

Projekt ten stworzyłem z miłości do Warszawy i jej historii. Od 2013 roku codziennie w wielu kanałach umieszczam materiały, które popularyzują wiedzę o stolicy. Wokół moich działań powstała ogromną społeczność ludzi, których pasją jest Warszawa.

ACCOUNT
Ulubione
Logowanie
Załóż konto

Na adres e-mail zostanie wysłany odnośnik do ustawienia nowego hasła.

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Password Recovery

Zapomniane hasło? Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.

KOSZYK 0
Dodano do listy ulubionych! ZOBACZ ULUBIONE