Buddaland – książka papierowa

Juliusz Strachota

49,00 

Jacek, dawniej tester oprogramowania i sprzedawca, odkrywa zdolność kontaktu ze swoim poprzednim wcieleniem dzięki tybetańskiej medytacji i postanawia na tym zarobić. Podróżując między Warszawą, Wałbrzychem, Dharamsalą, Otwockiem a Nowym Jorkiem, szuka śladów swojej wcześniejszej inkarnacji jako kobieta, lecz zaczyna tracić kontakt z obecnym życiem.

Wysyłka w 24 godziny
Darmowa dostawa od 100 zł
Płatność online, kartą i BLIK
Kup teraz i zapłać za 30 dni

Opis

Jacek, niegdyś tester oprogramowania, a wcześniej sprzedawca dżinsów i dzieł sztuki, odkrywa, że za pomocą tybetańskiej medytacji potrafi nawiązać kontakt ze swoim poprzednim wcieleniem. Przeniknięty fascynacją tą nowo nabytą umiejętnością, postanawia ją wykorzystać komercyjnie, nieświadom, że nie jest jedynym, który dostrzegł potencjał w przekształcaniu duchowych praktyk w biznes. Okazuje się, że etapy treningu duchowego mogą być przełożone na język algorytmów, co prowadzi do powstania nowej technologii umożliwiającej kontakt z przeszłymi wcieleniami.

Podróżując między różnymi miastami – Warszawą, Wałbrzychem, Dharamsalą, Otwockiem a Nowym Jorkiem – Jacek zagłębia się w poszukiwania śladów kobiety, którą był w poprzednim życiu. W miarę jak zanurza się coraz głębiej w przeszłość, zaczyna tracić kontakt z teraźniejszością.

„Buddaland” to nie tylko podróż przez miejsca, ale również przez czas i różnorodne wcielenia. To opowieść o poszukiwaniu tożsamości, przekraczaniu granic rzeczywistości i duchowej transformacji, która może zmienić sposób, w jaki postrzegamy samych siebie i naszą rolę w świecie. W świecie, gdzie technologia spotyka się z duchowością, Strachota stawia pytania o granice ludzkiej tożsamości i możliwości jej przekształcania.

Szczegóły

Autor

Data wydania

2022

Wydawnictwo

ISBN

978-83-966733-0-5

Liczba stron

268

Okładka

miękka

O autorze

Juliusz Strachota

Przedsiębiorca, pisarz, podcaster. Autor nominowanej do Nike powieści „Turysta polski w ZSRR”. Ostatnio wydał powieść przygodową „Buddaland”. Współzałożyciel i prezes NEWHOMERS.

ACCOUNT
Ulubione
Logowanie
Załóż konto

Na adres e-mail zostanie wysłany odnośnik do ustawienia nowego hasła.

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Password Recovery

Zapomniane hasło? Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.

Buddaland - książka papierowa

49,00 
KOSZYK 1
Dodano do listy ulubionych! ZOBACZ ULUBIONE